Grupa „Sówki” (dzieci 4- i 5-letnie)

Wychowawca: mgr Emilia Raszewska

grupa sowki 3

To my, Sówki mądre główki. Jesteśmy radośni i ciekawi świata. Mamy wielki zapał do działania i nie boimy się wyzwań. W przedszkolu rozwijamy swoje zainteresowania i uzdolnienia. Wyrażamy siebie i swoje uczucia poprzez plastyczne, muzyczne i ruchowe działania. Lubimy spędzać czas w ogrodzie przedszkolnym i spacerować na świeżym powietrzu. Nasz dzień zajmują, również wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające wiedzę i samodzielność. Po intensywnej pracy i wielu wrażeniach związanych z odkrywaniem otaczającego świata, chętnie odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i czytanych bajek. Każdy dzień w przedszkolu przynosi nam nowe doświadczenia i mnóstwo radości.